Arche ProCare / Oferty pracy / Grundau

Zlecenie do sprawnego małżeństwa w Gründau od 01.10 - 1800 euro netto

O nas:

Arche ProCare tworzą ludzie, dla których odpowiedzialność i rzetelność stanowią najwyższą wartość. Dzięki naszej pasji w niesieniu pomocy zarówno klientom, jak i kandydatom poszukującym stabilnego zatrudnienia, zdobyliśmy już zaufanie setek osób w kraju i za granicą. Legalność zatrudnienia oraz bezpieczeństwo i zadowolenie naszego personelu jest naszym priorytetem.

Gwarantujemy:

POLEĆ NASZĄ FIRMĘ, A DOCENIMY TWOJĄ LOJALNOŚĆ I WYPŁACIMY CI BONUS 100 EUR NETTO!

Opis zlecenia:

Wymagamy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

rekrutacja@arche-procare.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem  

Zadzwoń lub wyślij sms pod numer: +48 601 804 441,  +48 605 866 627,  +48 669 494 296

W aplikacji prosimy zawrzeć poniższe zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktowania się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu i proponowania mi ofert zlecenia w charakterze opiekuna przez Arche Consulting Solutions Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach przy ul. Jagiellońskiej 6/8.

Informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 lat lub do momentu cofnięcia zgody. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani nie będą podlegały automatycznym decyzjom, w tym profilowaniu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych może Pani/Pan kontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych za pośrednictwem poczty e-mail iod@arche-consulting.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

Wpis KRAZ: 8162